| gheorny a întrebat:

Am o durere de cap groaznica de ceva saptamani iar in ultima vreme am inceput sa plang pur si simplu de durere, nu stiu ce sa fac am incercat cu tot felul de pastile. aveti vreo idee?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Ai nevoie de un control medical foarte amanuntit.Primul pas este medicul de familie.El te va dirija catre un specialist care iti va face toate investigatiile necesare.Nu neglija.

| kitten95 a răspuns:

Decat sa pui intrebari pe un site, mai bine dai o fuga la medic. medicu` stie mereu mai bine.