| AiEnmaa a întrebat:

Nu stiu in ultima vreme am cam avut destul timp sa stau la calculator dar in ultima vreme ma cam plictisesc. Aveti vreo idee?

1 răspuns:
| Butterfly03 a răspuns:

Pai sa mai treaca timpul,poti sa citesti, daca iti place, sau sa joci jocuri pe calculator.Sau un joc virtual,ori sa iti cumperi webkinz sa ai ce sa faci,ca te ocupi de animalut.Ori poti sa iesi afara cu prietenii,sa faci poze,sa dansezi,sa inventezi cantece sau poezii,sa desenezi, sa joci carti cu cineva, sa te uiti la tv.
Sau poti sa intri pe site-uri diferite unde ai de lucru.eu iti recomand Sunphoto.ro este cu poze, si iti faci conturi.O multime de copii au asa ceva, dar si cativa adulti pe care nu vei avea probleme cu ei.
Sper ca te-am ajutat! Pe curand! :*