| racc a întrebat:

De vreo 3 zile, cand trag aer in piept incep sa ma furnice dintii din fata - jos? Ce sa fie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Genessis a răspuns:

Poate ai stat prea mult in curent.Stii,dintii sunt foarte sensibili.

| madalynutza22 a răspuns:

Ai baut cumva suc de lamaie? eu patesc ce spui tu doar cand imi fac lomonada...stiu cum e, nu e o senzatie prea placuta...alt motiv nu stiu de ce te-ar putea furnicathinking