| Sebastiana12345 a întrebat:

Salut deci simt zvarcolituri in stomac am simtit in aprox 2 luni 3 lovituri care se simteau ca o emotie ca un fluturas ce loveste... exista posibilitatea de a fi insarcinata dupa ce am citit ca cica simti ca niste balonase ce se sparg,bebele, am aimtit si eu dar cam 2 3 ori pe zi dupa ce nu m.am mai gandit la asta nu am mai simtit aveam acid dimineata foarte mare sau chiar in capul pieptului, de la ultimul act sexual au trecut 5 luni in care am avut ciclu in fiecare luna oare sa fie sau nu bebe am facut un test de sarcina a iesit negativ oricat ma apas pe burtica nu simt nimic in interior ca un bebe...doar na cele 3 lovituri simtite erau ciudate ca senzatia de fluturas doar ca erau ca o lovitura nu stiu sa explic.ce sa fie ..la gura stomacului sunt ca o piatra eram foarte balonata o perioada.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Daca menstruatia ti-a venit in fiecare luna, atunci nici sarcina nu poate fi, ci mai degraba balonare de la ceea ce ai consumat in zilele trecute. Ia un carbune medicinal si vei vedea ca acele "balonase care se sparg" in stomac vor disparea.

| capoi a răspuns:

Poate ai gaze...

| Sebastiana12345 explică (pentru capoi):

Acum am simtit parca ma tragea ceva de intestine