| デイダラくん a întrebat:

Salut din nou...am o intrebare in legatura cu acel tratament si dau fundita...acolo spune o data pe zi pe cuticule etc.si daca dau de 2 ori pe zi? cresc mai repede cumva? tratamentul e FOLTENE

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| lololololol a răspuns:

Nu, iei doar cat e scris acolo. Te poate afecta.

Bafta si multa sanatate.