| Stamen_Andrei_1977 a întrebat:

Salut, doresc sa stiu si eu un lucru: THC-ul reiese in analizele clasice de sange? Gen: hdl-colesterol, ldl-colesterol, Trigliceride, Gama Gt, uree serica, creatina serica si etc. Reiese in astea clasice sau doar in cele special facute pentru THC? (Daca reies in cele clasice, vreau sa stiu unde, in ce analiza din alea sau alta). Va multumesc frumos

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| readytofly a răspuns:

Salut, nu. Este o analiza speciala pentru urme de droguri in sange.

1 răspuns:
| Evaluator a răspuns:

Nu.