| anonim_4396 a întrebat:

Salut, dupa cum a fost, Doctorul de familie nu mi-a dat adeverinta medicala pentru ca aveam tensiunea prea mare. Si m-o trimis la un spital sa-mi fac analize de sange, urina. Si intrebarea este, din analizele de urina sau de sange poate sa-si dea seama daca sunt virgin sau nu? (is baiat)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| plasticsmile a răspuns:

Aaaa nu, nu isi poate da seama laughing) tongue Funda?

1 răspuns:
| neutrino a răspuns:

Eu sper ca e o gluma nereusita. Daca nu, inseamna ca e prostia zilei pe TPU.