| podarumarius95 a întrebat:

E normal ca la patru zile de la o operatie la femur cu anestezie de la brau in jos sa nu-mi pot simti inca penisul? Imi e frica sa nu raman impotent. O sa intreb medicul anestezist dar doresc si de aici niste pareri. Va multumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| VibeTrix a răspuns:

Si eu am facut operatie la femur.ce coincidenta laughing
Nu stiu..nu sunt medic. Dar de cand ai facut operatia si nu mai simti penisul? Eu cred ca o sa-l simti. cel mai bine intreaba medicul acum