| imStorm3r a întrebat:

Eram afara cu prietenii acum cateva minute si a inceput sa ma doara in partea stanga.
Mai nou am tot felul de dureri in partea abdominala care cred ca au mai inceput sa treaca dar acum am o durere foarte naspa in flancul stang sau cum sa ii zic zonei aleia...
Ce credeti ca e? :c Am doar 13 ani.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Anonimuserr a răspuns:

Probabil este o durere de intestin, colon iritabil sau de pancreas. Du-te la doctor dacă vei mai avea în viitor această durere.

2 răspunsuri:
| untu a răspuns:

Daca ai mancat ceva,poate fi intoxicatie! Daca nu, ar trebui sa mergi maine la medicul de familie daca nu trece durerea, pot fi probleme cu inima! Nu sint sigur, dar nu te panica, cel mai bine e sa mergi la medicul de familie sa te consulte si sa te verifice si va trebuie sa faci analizele necesare recomandate de medic!

| Maria_G_Ana_1996 a răspuns:

Daca durerea persista iti recomad sa te duci la un medic