| alexsaltaretu a întrebat:

sunt foarte speriat sad... sunt baiat, am 13 ani si am o problema despre care nu prea stiu ce sa cred. azi dimineata m-am masturbat iar cand am facut dus am observat ca am ca o pielita alba lipita de capul penisului. m-am speriat si am dat cu apa, cu sapun, am frecat foarte bine, iar rezultatul a fost dezamagitor deoarece pielita aceea alba tot a ramas, iar foarte putina a fost indepartata. ce poate fi? am vreo boala? nu am intretinut contact sexual ( evident ) si nu imi dau seama de la ce provine si ce este aceasta pielita. acopera toata suprafata penisului, este uscata si nu se ia cu nimic. HELP MEE. fundita

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Seepty a răspuns:

Decat sa te complici mai bine mergi la un doctor sau specialist pana nu devine mai grava problema.