| IlieAdrian78 a întrebat:

Salut, Fac sala de ceva timp si vreau sa stiu daca e bine sa iau:
Vitality Complex - GymBeam (10 vitamine, 5 minerale)

-Ajuta la ceva sau dau banii degeaba?
-E ok daca iau 2 pastile pe zi? Sau trebuie doar una?
-Ma poate ingrașa sau ceva de genu?
A da eu iau si creatina(nustu daca are vreo legatura)

Am 65kg la 1, 78
Mulțumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Cele mai bune vitamine si proteine care rezista si in timp adica nu te umfla ca puii ingrasati pentru taiere le gasesti in alimente!
Deci alimentele sa fie pe locul 1 iar daca iti mai raman bani poti apela si la suplimente dar grija mare ce iei pentru ca foamea de bani e mare si nu le pasa ce se intampla cu tine, banul sa iasa!

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Extrem de important: ai uitat sa ne spui cati ani ai!

| DovleacTurbat a răspuns:

Dai banii degeaba. Nu toate vitaminele se asimilează "la grămadă", unele nu se "înțeleg" cu altele, altele se asimilează doar alaturi de o masa bogată în grăsimi și etc.
Fă ți un set de analize, iar medicul îți va spune daca ai vreo deficiență in organism.