| RazzyFUnik a întrebat:

Salut
Folositi tigarea electronica E-health-Cigarette? Ce parere aveti despre ea? e fiabila? cat tine bateria? sunteti multumiti de produs incat sa imi recomandati sa il cumpar?

Mersi

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Am folosit tigara electronica. Fumam 2 pachete si uneori 3 pe zi. Mi-am luat doua tigari. Una era mereu la incarcat. Cand mi-am luat eu erau foarte scumpe. Nu erau de cat 3 magazine pe net. In o luna si jumatate m-am lasat de fumat.

| RazzyFUnik explică (pentru Salontanul):

Ai folosit acest model de tigara electronica? Ce imi poti spune?