| bogdan133 a întrebat:

sunt putin cam speriat! Vinerea trecuta a inceput sa ma doara pleoapa stanga, sambata si duminica nu m-ai m-a durut deloc dar durerea a revenit marti, miercuri m-am dus la medicul de familie si mi-a spus ca este un ulcior si mi-a prescris un unguent, este a 3-a zi cand imi dau cu el, durerea a disparut dar a ramas pleoapa putin umflata si inca se vede ulciorul! Vreau sa stiu daca mai dispare, sau daca am nevoie de operatie? FUNDA MARE!

Răspuns Câştigător
| Lolo101 a răspuns:

Bogdan,Eu cand aveam 3 ani am avut is eu un ulcior la ochiul stang.Am avut nevoie de operatie.Sa stii ca in urma operatiei iti scade imunitatea la ochi is in cativa ani vei ajunge sa porti ochleari cu probabil miopii mari(daca nu ai deja ochelari)Te sfatuiesc, nu e bine deloc!

1 răspuns:
| Baton a răspuns:

Nu ai nevoie de operatie.trebuie sa stai vreo 2 saptamani in casa ferit de crent, praf si poluare.