| CosminBone a întrebat:

Ieri am iesit de la sala oleaca transpirat pe cap, adica m-am sters eu cu prosopul bine acolo in vestiar dar tot eram transpirat si peste cateva ore a inceput sa ma doara capul si sa ametesc si acum ma doare capul si ametesc oleaca, ce pot sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| DovleacTurbat a răspuns:

Ia ceva preventiv de raceala, dormi bine, bea si ceva cald-fierbinte, un dus fierbinte si esti fresh.

| Bombonika_Onika_1995 a răspuns:

E posibil sa te pasca o raceala sau chiar mai rau, recomandarea mea e sa mergi la medic, funda?