| arigern a întrebat:

Ieri am inceput sa ma duc la o sala din Bacau. Tin sa mentionez ca practic fotbal de 6 ani. Eu nu vreau sa cresc in masa neaparat, ci vreau un orar cat mai atletic. Imi puteti da niste sfaturi? Cate repetari? etc.

Vreau sa stiu cat mai mult.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| kzd a răspuns:

Sportul este foarte bun, merge si fotbalul, acum in functie de ce iti place sa faci. Nu sunt pre documentat in exercitiile de forta, dar stiu ca nu trebuie sa te soliciti prea mult. Bafta la antrenamante!

| nadia005 a răspuns:

Nu este nicio problema daca joci fotbal, si atletismul este sanatos!