| Mâcrofon a întrebat:

Salut, ieri dimineata, cand sa plec la scoala m-am intins putin si s-a facut totul negru si am lesinat ...la fel si azi in camera m-am intins (asa cum faci de obicei dimineata cand tie somn.) si iarasi s-a facut totul negru si am lesinat

am vreo problema?
ce imi recomandati?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| sherlock a răspuns:

ŞasăCaiGogâie, dupa nume sunt sigur ca te-a luat somnu laughing

| arcan_7531 a răspuns:

Sa mergi la doctor cat mai rapid, normal.Probabil ai o lipsa de calciu si magneziu dar nu poti ghici asa, mergi la medicul de familie, nu amana.