| BracKMyhay95 a întrebat:

Ieri m-am lovit la ochi cu un dop de bidon. Nu ma doare doar ca atunci cand se dilata pupila simt o durere de 1 sec, nimic mai mult. Ar trebui sa imi fac griji?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mergi la oftalmologie, poate apărea hemoragie intraoculară.
Pa, pa.

| MMihai a răspuns:

Poate ar trebui să te vadă un medic oftalmolog!
Îți poate da niște sfaturi, mai competente oricum.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Fa-ti griji, in locul tau as merge cat mai repede la oftamolog.
Te pup!

| karsivan a răspuns:

Da, mergi la ofalmolog.

| BracKMyhay95 explică:

Mai bine nu spun. Am pierdut un pariu, m-ai mult nu spun!