| graffyadi a întrebat:

M-am lovit ieri la ochi si mi-a aparut o pata rosie mica, azi vad ca e un pic mai mare dar nu cu mult, de durut nu ma doare, de vazut vad bine, doar ca simt cateodata o mica jena.Credeti ca ar trebui sa merg la medic?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Ɗєℓυѕιση a răspuns:

Da, trebuie sa mergi.

| FluturicaMicaMica a răspuns:

De sigur! Întotdeauna e bine să mergi la doctor.

| Darius_Budacan_1995 a răspuns:

Du-te la medic sa te consulte ar fi bine sa mergi la specialisti