| AlexShadow26 a întrebat:

Salut ieri mi a intrat un ciob mic in picior nu stiu daca mai e acolo dar simnt o durere in aproprierra ranei am pus rivanol stiti daca poate sa mai fie ciobul acolo sau e de la rana? Si daca mai e acolo cum pot sa scap de el? Nu ziceti doctor pt ca nu am cum sa ajung

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu exista "nu am cum sa ajung". Mergi urgent la doctor sau macar o asistenta!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ia sa vedem... hmm poti sa te uiti tu la rana, sau sa pui pe cineva sa se uite

sau... sa ghiceasca cineva de pe net. Oare care e varianta mai logica? oare care... oare care?

| AlexShadow26 explică (pentru suntserios):

M am uitat o zi intreaga eu cred ca deja sa si inchis