| anonim_4396 a întrebat:

iubitei mele ieri i-a trecut menstruația, și astăzi cum a fost la mine am excitat o, și ca sa nu ne dezvirginam sau ceva, i-am băgat doar puțin degetul, am incercat si cu penisul, dar nu l-am bagat, doar am frecat. După am fost amândoi și ne-am spălat.Nu avea nimic(cand era inca la mine, dupa asta), și după ce a plecat de la mine, când a ajuns acasă îi curgea sânge din vagin. Ce ar putea sa fie?

5 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Ai dezvirginat-o cu degetul.

| Andreeas_Andreeas_1997 a răspuns:

Probabil e de la deget

| Ionutza144 a răspuns:

Poate chiar ai dezvirginat.o deci e in perioada ovulatiei si daca ai ejeculat in ea felicitari esti tatic

| corbulalbrosu a răspuns (pentru Ionutza144):

Ionutza,cel ce intreaba iti spune/scrie clar ca abia i-a trecut menstruatia deci cum ar putea fi in perioada ovulatiei? Iti dai seama de prostia debitata de tine. Ai si cea mai mica/vaga idee despre perioada fertila si ovulatie? Imediat dupa menstruatie 2-4 zile se poate ejacula sperma in vagin deoarece riscul de sarcina este cel mult de 3-5 %. Ionutza draga, pune mana pe carte, citeste si invata in loc sa spui prostii.

| CucuBau28 a răspuns:

Daca nu a curs mult, ai atins himenul cu degetul(daca zici ca nu ai penetrato si nu a durut-o nimic ), si nici nu ai dezvirginat-o atingandu-i himenul.