| Enrich_Lucian_1993 a întrebat:

Imi poate spune si mie cineva o carte de biologie si de fizica care sa contina toate informatiile necesare pe care trebuie sa le inveti pentru examentul de admitere al facultatii de stomatologie Carol Davila? Ex: Capitolele care au fost necesare pentru admitere 2012 (http://cur.lv/538nh)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| neutrino a răspuns:

Manualele bine studiate sunt suficiente. Nimeni nu-ti cere mai mult.