| anonim_4396 a întrebat:

Salut.
In fiecare dimineata, cand ma trezesc pentru scoala, mananc 7 migdale pe stomacul gol. le iau pentru a mi hrani parul. asa am auzit. voi ce stiti despre migdale? cu ce ma ajuta daca mananc in fiecare dimineata?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| d3javw a răspuns:

Iti hranesti parul cu migdale...dar ce problema ai la el iti cade sau?

| anonim_4396 explică (pentru d3javw):

L am lasat sa creasca cam de doi ani si ceva. doi ani nu i am facut nimic. l am tuns o singura data si pe la sfarsit m am cam dat cu placa. destul de mult. iar acum, de vreo 2 luni, tot bag produse in el sa mi se faca bine. sa mi steie bine. iar rezultatele se cam vad.

| superhackro a răspuns:

Http://superhack.ro/......or-de-cap/

Migdalele sunt foarte bune si pentru dureri de cap, nu doar pentru par :D mai multe detalii pe site acolo.