| Madalinshhs a întrebat:

In fiecare zi imi zacvnesc mainile simt furnicaturi in palme si in talpi, tremur cand fac exercitii fizice si simt o durere de cap continua ca o presiune.Ce ar trebui sa fac? Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Veiz ca ai tensiune marita si trebuie sa mergi la medic. Nu mai fa execitii pana nu vezi un medic sa-ti ia tensiunea, ca risti sa faci comotie cerebrala daca -i prea mare!

| vocea a răspuns:

Daca faci exercitii s-ar putea sa reactionezi asa de la efort, iti recomand sa consulti un medic si sa bei niste lamaie cu apa.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia niste calciu, o sa iti ajute.

| Ionut_Sur_1987 a răspuns:

Ia sa faci un control la inimioara, la un medic de specialitate... un an nou fain