| Tzigaret a întrebat:

Salut, in sincopă este normal sa ai pulsul slab si rar?
Dau funda.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Mopmop a răspuns:

Sincopa reprezinta o intrerupere sau dereglare intr-un anumit proces.
Asa incat da, este normal sa se intample asa in cazul descris de tine.
Pot aparea sincope si in aprovizionarea cu alimente. Alt exemplu ce imi vine in minte.

2 răspunsuri:
| Mopmop a răspuns:

Ai raspunsul in sensul etimologic al cuvantului.

| Tzigaret explică (pentru Mopmop):

Mai bine da-mi tu raspunsul direct, nu e mai bine? laughing)

| Mopmop a răspuns (pentru Tzigaret):

Sincopa reprezinta o intrerupere sau dereglare intr-un anumit proces.
Asa incat da, este normal sa se intample asa in cazul descris de tine.
Pot aparea sincope si in aprovizionarea cu alimente. Alt exemplu ce imi vine in minte.