| Gabryel92 a întrebat:

In speranta ca voi primi un raspuns, adresez si eu urmatoarea intrebare. Desi am 23 de ani impliniti, inca nu mi s-a produs decalotarea preputului. Este normal acest lucru? Nu stiu daca am fost operat de fimoza cand eram mic. Mi se pare un subiect delicat despre care nu am vorbit cu nimeni. Va rog sa imi dati un sfat cei in masura. Ce pasi trebuie sa urmez?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Numai copiii pun intrebari de genul asta.Probabil ca nu ai facut sex niciodata.Mergi la un medic.

| Gabryel92 explică (pentru darrio2007):

Ba am facut. De la 20 de ani mi-am inceput viata sexuala. Dar de fiecare data cand am facut sex nu s-a produs decalotarea. Cand e in stare fleasca se poate decalota, dar in stare erecta NU se poate niciodata! La ce medic ar trebui sa merg?

| darrio2007 a răspuns (pentru Gabryel92):

La un medic urolog.