| Dragsss a întrebat:

In ultimul timp nu imi mai vine sa mananc foarte mult. Sunt destul de solid, merg zilnic la sala. Pur si simplu mananc foarte putin, nu mi-e foame si pot sa stau o zi intreaga cu doua supe. E normal?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Alexandrionelu a răspuns:

Pe căldura asta e normal.

| Dragsss explică (pentru Alexandrionelu):

Asa ma gandeam si eu happy

1 răspuns: