| KindKid17 a întrebat:

Inainte de iarna, eram slab si aveam aprox 70 kg! Dupa iarna asta, am facut burta si imi sta foarte urat! Acum am aprox 80 kg! Sunt baiat, am 17 ani si 1.85! Ce pot face sa scap de burta? Ma voi duce la sala din aprilie.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Iunix a răspuns:

Eu am 1.75 și 80 de kg, nu știu ce burtă poți să ai tu...

| KindKid17 explică (pentru Iunix):

Am o burta de nu pot purta o camasa slim fit, crede-ma! Trebuie sa scap de ea!

| RobertVasileAlexandrescu a răspuns:

Mananca regulat, alearga, nu manca prajeli