| Flavius1998 a întrebat:

Salut prieteni.

Vreau sa va intreb, ce exercitii imi sugereati sa fac zilnic acasa, nu aceeleasi in fiecare zi, un program mic, sa ma mentin in forma.
Sunt baiat, am 17 ani, 1.85 inaltime, si 75 Kg, vreau sa ma mentin in forma, eu sunt mai slabut de felul meu,

de la un simp parca am facut putina burticica laughing se vede urat sunt slab si jos se vede burta,

3 răspunsuri:
| Vladut650 a răspuns:

Acasa nu ai ce exercitii sa faci. Daca vrei sa faci ceva te duci la sala. Daca vrei sa slabesti elimini carbohidratii din alimentatie
Carbo - Cartofi/Paine alba/Orez/Paste etc.
Si mananci mai multe proteine
Proteine - Carne/Lapte/Branza/Oua etc...
Si faci mult cardio(alergare)

| florin96ak47 a răspuns:

Ai incercat sa cauti pe Google.com sau pe Youtube.com?

| aurelian087 a răspuns:

Ai incercat sa mergi la sala?