| Toni1p000 a întrebat:

Salut. La testiculul stâng am o vena groasa și câteva mai subțiri care nu le pot simiți la dreptul. Am și un nodul micut pe testicul care doare când îl apăs. Altceva nu am programare la doctor am luna viitoare. Ce ar putea fi? Mulțumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu ai nimic. Este doar o obsesie.
Ai si dureri?

| Toni1p000 explică (pentru darrio2007):

Dureri am când îmi strâng testiculu dar trec

| Hyperion7 a răspuns:

Daca schimbi puțin datele problemei, nu poți schimba soluția finală, ți-am spus ce-ar putea fi.Și chiar și așa, nu te dor mâinile daca ai căuta și tu simptomele pe net sa te convingi.
Cheers big grin