| cr7goat a întrebat:

Salut la toata lumea...deci ajung sa cred ca sunt nebunlaughing deci vinerea trecuta m-a durut putin testiculul stang pret de cateva secunde, iar eu am cautat pe net de ce ar putea sa ma doara.M-am speriat ce-i drept iar duminica le-am zis alor mei. Luni m-am dus la o clinica privata si mi-am facut o ecocrafie iar totul a iesit in regula..insa de 2 seri am o galma deasupra testiculului stang putin mai mare, faza e ca am observat ca si la cel drept am una dar aia e mica. Iar sunt speriatlaughing voi ce ziceti sa fac? Le-am zis alor mei dar ei zic ca nu am nimic.
p.s : daca vreti sa intelegeti mai bine cititi si intrebarea pusa sambata sau duminica, nu mai stiu exact cand.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Mai mergi inca odata la tot la acel medic, pentru ca asa va putea observa evolutia problemei.

| Bruno92 a răspuns:

Mergi la un urolog