| imario567 a întrebat:

Salut, la vizita medicală pentru liceul militar la dantura este permis cu o măsea care are o gaură mica mai putin de un sfert din dinte? Fara carie la acea masea si nici la restul dinților.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| CodrutElian1990 a răspuns:

Vrei sa zici admiterea la vizita medicala. Da, se admite.

| imario567 explică (pentru CodrutElian1990):

Mersi mult uite chiar azi am fost admis la probe

2 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

Crezi ca sta cineva la vizita medicala sa-ti analizeze fiecare masea in parte sub microscop? Te-ar impiedica o gaurica in masea sa-ti faci meseria?