| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva cat de mult conteaza la Campina la politie pentru admitere, dantura? De exemplu, eu am in partea dreapta sus o masea cariata(a cazut singura, a mai ramas un sfert), in partea stanga jos am o masea scoasa, si in partea stanga sus am o masea sfarmata, in spate, nu prea se vede. Credeti ca sunt sanse sa ma pice la vizita medicala din cauza asta?

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Da. Trebuie sa mergi la medic ori sa le scoata, ori sa le plombeze. Altfel risti sa pici la vizita medicala si automat nu intri in examen.

| WgStefan a răspuns (pentru Salontanul):

Si daca e scoasa nu are nimic? pentru ca una nu am ce sa ii fac doar sa o scot, ma rog, a ramas doar un colt din ea...

| Salontanul a răspuns (pentru WgStefan):

Nu. Atunci nu este problema.