| Greg_Greg_1985 a întrebat:

Salut m-am lovit la scoala ieri si am tinut pansamentul dat de asistenta de la cabinetul de la mine de la scoala pana astăzi iar cand l am dat jos in rana e un lichid alb galbui. Mentionez ca mi-a dat cu ceva spray pe rana

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Crackman a răspuns:

Estev. puroi... depinde unde te- ai lovit si cat de murdar era pe acolo.

| Alicezzz a răspuns:

Posibil s-a infectat si trebuie curatata rana. Mergi la spital sau la medicul de familie.