| Anonim1293 a întrebat:

Salut m-am lovit la testiculul Drept sa va zic cum s-a intamplat : eram in slipi la bazin la un antrenament si unu mi-a tras slipi si ma tinuse 1 minut 2 si ma lasa jos ma ridica si tot asa
Si acum ma doare la atingere si in partea abdominala in partea din dreapta jos?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| MioaraParalescu a răspuns:

Ti-o facut omleta acolo laughing
Daca nu iti trece durerea in cateva zile spune-le parintilor tai si mergeti la un doctor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Te duci la medic şi vezi ce-i.
Dar nu cred că-i mare lucru, ăţi va trece el.
Te pup!

Răspuns utilizator avertizat
| xxx8 a răspuns:

Salut...nu iti fa griji si eu am fost accidentat la testicole si pana la urma mi-a trecut acea durere ...si nu stiu de ce te doare pe tine in partea abdominala in partea dreapta jos dar pot spune ca acolo se afla apendicul si sa nu cumva sa fii facut apendicita