| george33geo a întrebat:

Ma doare testiculul drept si partea abdominala dreapta...Nu ma doare foarte tare si mi se pare ca testiculul drept este mai lasat decat stangul.ce trebuie sa fac? va rog nu.mi spneti a trebuie sa fac operatie.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| xFluing a răspuns:

Nu te ingrijora ca un testicul atarna mai mult decat celalalt. Asa a fost proiectat corpul uman, ca atunci cand barbatul sta asezat, sa nu se ciocneasca intre ele.

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nimeni de aici nu te poate sfatui ca un medic. Asta este un site pentru tineri si e foarte putin probabil sa fie medici pe aici. Mergi la medicul de familie dupa sarbatori.