| Lucastef2009 a întrebat:

Salut! Am venit cu o intrebare.Am luat 2 pastile de amoxicilina consecutiv din greseala.Are ceva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cum adica din greseala? Nu stii sa numeri?
Trebuie sa fii naiv sa faci asa ceva. Sa nu spun alt cuvant.

| Lucastef2009 explică:

Am 14 ani si 50 kg

| darrio2007 a răspuns (pentru Lucastef2009):

Ce legatura are varsta si greutatea cu asta? Poate doar faptul ca ai 14 ani si nu te-a dus capul sa citesti prospectul.