| LeKaAlex a întrebat:

Salut,ma doare foarte rau mana stanga dabia tastez, de azi dimineata ma doare si nu i-am facut nimic, cine stie cum am dormit, dar am mai dormit pe mana dar nu m-a durut asa.Ce sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Comprese cu gheata/nu mai folosi mana cu pricina/si daca nu trece te poti adresa medicului... poate ai fost muscat de tantar/paianjan.
O seara bunahappy

2 răspunsuri:
| Joker11 a răspuns:

Bunahappy
Comprese cu gheata/nu mai folosi mana cu pricina/si daca nu trece te poti adresa medicului... poate ai fost muscat de tantar/paianjan.

| Muntgvb a răspuns:

Chestia cu ''am mai dormit pe mana dar nu m-a durut asa'' nu merge(proprie experienta).N-ai de unde sa stii ce a lovit mana ta in timpul somnului fara sa-ti dai seama. Oricum, poti sa pui gheata pe zona dureroasa, si eventual mai astepti 1-2 zile sa vezi daca se amelioreaza durerea. Daca nu se intampla asta, atunci mergi la doctor.