| Curtasu_Gabi_1991 a întrebat:

Salut,Ma doare stomacul adica ma doare putin dar ce sa fac? Dau funda :*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Bea un ceai de sunatoare caldut si indulcit cu putina miere. La cina mananca niste paine prajita cu branza slaba si mai bea un ceai de sunatoare. pana maine iti va trece

| Curtasu_Gabi_1991 explică (pentru Brigaela):

Iti multumesc frumos brigaela dar daca n-am ceai de sunatoare pot menta ceva?

| Brigaela a răspuns (pentru Curtasu_Gabi_1991):

Ceaiul de menta este bun atunci cand ai diaree si ar trebui sa il folosesti numai in aceasta situatie (altfel isi pierde eficienta). Poti folosi ceai de musetel in lc de sunatoare, dar va fi mai putin eficient.

| 1231242 a răspuns:

Bea multa apa.

| Curtasu_Gabi_1991 explică (pentru 1231242):

Si cu ce rezolv ma daca beau multa apa? happy