| anonim_4396 a întrebat:

Ma doare stomacul, am diaree si imi este putin greta(nu exagerat de mult). Ce sa fac? Nu vreau sa vomit! crying

5 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Sall. Sa facem pe doctorul. Ceai de menta, banane, orez, biscuiti, branza. Numai aceste alimente, si medicamente. Pa!

| ViseDestrămate a răspuns (pentru baru):

Bananele mai mult te constipă!

| ViseDestrămate a răspuns:

Medicamente pentru stomăcelul tău, şi lămâie pentru greaţă!
Baftă!

| BloodyBlade a răspuns:

Bea ceai de menta nu mai manca nimic pana maine la pranz ia o pastila si culca-te! Sper ca o sa te simti mai bine!

| BloodyBlade a răspuns:

Bea ceai de menta nu mai manca nimic pana maine la pranz ia o pastila si culca-te! Sper ca maine o sa te simti mai bine!