| anonim_4396 a întrebat:

Salut, ma numesc Alin si am 18 ani.
Eu as vrea sa ma ingras si am nevoie de niste sfaturi, cum sa fac asta.
Inainte eu eram slab dar acum sunt si mai slab si mai sunt si fumator.
Mai de mult am luat proteine 2 sapamani si m-am ingrasat putin.
Eu as dori ceva cum ar fi protenile sau medicametele care te ingrasa, care te cresc in volum si in acelasi timp o sa fac si sala pentru dezvoltarea muschilor.
Ce imi recomandati? Multumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| danutza_2917 a răspuns:

Iti recomand un produs natural http://aloeveraforever.ro/......-chocolate si s-o lasi mai moale cu fumatul:)

| macgyver a răspuns:

Mananaca cat mai multe alimente cu calorii : alune, lapte, oua, carne, crema de zahar ars, etc.

| Catzelush a răspuns:

Mai intai renunta la fumat! Apoi trebuie sa mananci alimente cu multe calorii:carne, lapte, si oua! Apoi, daca vrei sa ti se intareasca trebuie sa ridici greutati.

P. S.=Asa asi face eu! fundita?