| NickName_6619 a întrebat:

Daca iau proteine(pastile) si nu ma duc la sala m-as putea ingrasa foarte mult "pe loc"? Sau dupa cat timp se observa efectele?
Sa zicem ca mai intai as vrea sa ma ingras putin si dupa sa ma duc la sala?
Cum imi recomandatii sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| cris320d a răspuns:

Buna, Faza cu proteine este adevarata daca nu faci miscare te ingrasi relativ repede depinde de ce proteine o sa iei etc. EU ITI RECOMAND CA SA MERGI SI SA CONSULTI UN NUTRITIONIST proteinele sunt sper daunatoare organismului cumnatul meu are 1, 70 cm cantareste 55Kg 29 ani, super slab pentru. un barbat a incercat sa ia proteine sa nu meraga la sala si sa se ingrase si nu a mers mai mult tote chimicalele aste i-au atacat acum ficatul si mai are probleme si cu asta acum...gandeste-te bine ce faci inaintewinking

1 răspuns:
| kremlinu a răspuns:

Daca iei proteine 100% naturale nu patesti nimic. Nu te ingrasi mai repede daca nu faci exercitii.
Du-te la un nutritionist. Consultatia nu costa.