| anonim_4396 a întrebat:

Salut, ma numesc Edi si am 14 ani.
De vreo cateva zile ma inteapa in partea dreapta jos (mai jos de buric, dar nu continu) iar cand apas pe abdomen ma doare in zona buricului ca si cand as avea febra musculara dar nu foarte tare). PS: Nu imi este rau, nu am greata, nu am febra, nu vomit)
O fi apendicita?
Am mancat ceva prost?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| mami a răspuns:

Poate ai vermisori
ori apendicita inflamata
mergi la medic

| alexxa29 a răspuns:

Ar putea fi o apendicita, dar cel mai bine ar fi sa faci o vizita la doctorul de familie.
Sper sa te faci binewinking

| EdDy20000 a răspuns:

Multumesc! Nu ma mai doare! :X