| anonim_4396 a întrebat:

Ma uitam zilele astea pe pozele de la banchet si am vazut ce ten urat am sad si neuronii au poruncit: mars pe TPU si intreaba. Si uite'ma intreband.
1) Cum ar trebui sa ma barbieresc? Eu ma barbieresc cu Gillette pe uscat (nu cred ca e bine, nu? )
2) Am avut cosuri si le'am stors. Acum mi'au ramas urme. Cu ce crema sau asa ceva as putea sa le indepartez si daca e o crema se gaseste la farmacie? Si cam cat costa?
3) Ce masca sau orice fel de tratament as putea folosi pentru a avea un ten curat? Fara urme pete si altele.
4) Am observat ca pe toata fata am puncte mici negre care se observa decat la o privire atenta. E normal?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Malvina24 a răspuns:

Mie imi place mult acest site(e util) ti-l recomand si tie:

http://www.informatiamedicala.ro/......ea-34.html