| anonim_4396 a întrebat:

Ma uitam astazi pe niste poze de la banchet si mi-am zis: WOW, ce ten urat am.
Si neuronu' meu a poruncit: intra pe TPU si intreaba.
Asa ca uite'ma intreband.
1) Cum ar trebui sa ma barbieresc? Eu ma barbieresc cu Gillette pe uscat.
2) Cu ce crema ar trebui sa'mi dau ca sa scap de urmele de la cosuri. Am avut, le'am stors, si acum vreau sa scap de urme.
3) Ce masca, sau alt fel de tratament sau mai stiu eu ar trebui sa folosesc ca sa am un ten cat de cat curat?

Multumesc in avans.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| anka a răspuns:

Foloseste sfaturile de pe acest blog. Vei avea rezultate.
http://anka-flame.iblogger.org/? p=205

| Malvina24 a răspuns:

Mie imi place mult acest site(e util) ti-l recomand si tie:

http://www.informatiamedicala.ro/......ea-34.html

| Liviu a răspuns:

Well...
Sa iti spun cum fac euhappy De 2 ani de cand ma barbieresc'
Si eu am avut cosuri cu nemiluita'
Eu cand ma barbieream
LE TAIAM
Dupa dadeam cu spirt -.-
In timp de juma de an sau uscat acu am tenul curathappy
Asta mi-a spus unchiul meu
Fiecare suntem diferiti
Poate va merge si la tine...Sau poate nu
Tu alegi daca vei incerca
Stiu e cam dureros la inceput dar esti barbat xD