| Castielo a întrebat:

Mai am si eu vreo 8 luni pana termin postiliceala de Asistenti Medicali si ma gandeam la viitor happy. Stiti sau poate aveti vreo cunostinta care a plecat cu o firma de recrutare prin alte tari. Am inteles ca sunt multe firme care dau tepe si as vrea sa gasesc una serioasa pentru cand voi avea nevoie happy. Nu conteaza in ce tara, doar sa fie firma de incredere si sa plec cat mai repede dupa ce termin scoala. Multumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| The1smartiest a răspuns:

Prietene, in afara nu mai e recunoscuta postliceala asta de 2 lei din tara, afara se face facultate pentru asistenti medicali. deci in spitale nu ai nicio sansa. poate in vreo casa de barani, azil etc.dar si acolo sanse slabe! succes oricum

| neutrino a răspuns:

Nu poti pleca fara sa ai o mare experienta.

| Castielo explică:

Ba cam se poate, si destul de usor chiar, niste acte si directia Anglia. Mai stii vreo limba ceva si pleci si in alte tari.winking