| d3stroy3r a întrebat:

Mereu cand vad un film si imi place, nu stiu de ce, ma "indragostesc" de el si incep sa ma uit aproape zilnic la acelasi film, fara sa ma plictisesc, chiar daca e un film banal. Aveti idee cum pot sa scap de chestia asta?

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Dar uita-te la ce vrei si aia e laughing conteaza sa te simti tu bine, ce daca te uiti la acelasi film? ORi pur si simplu pui alt film

| Sn4k3 a răspuns:

Aveam si eu tendinta asta cand eram mai mic. Te uiti la altul sau te abtii.