Salutari. De doua zile mi-a aparut pe penis o buba care seamana cu un cos. Am incercat sa-l storc si nu a iesit nimic. Buba este la jumatatea penisului meu.Ce ar trebui sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| boogdan91 a răspuns:

Am avut si eu la fel cand eram mai mic, dupa un timp a disparut singur.

1 răspuns:
| Florrentina14 a răspuns:

Decat sa ceri aici sfatul, unde probabil nimeni nu stie, mai bine vorbesti cu parintii. Poate pare jenant dar e mult mai bine, poate e grav, sa te duca la doctor.big grin