| anonim_4396 a întrebat:

Salut, mi-a aparut un furunc deasupra feselor fix intre ele, e a doua oara cand apare, mi-a aparut ieri si durerea a inceput sa fie incredibila, efectiv noaptea trecuta am stat doar pe burta, am dormit iepureste toata noaptea, prima oara s-a intamplat acum 5-6 luni de zile, s-a umflat foarte tare. Ideea e ca nu am card de sanatate si nici asigurat nu sunt, ce pot face? Simt ca tampesc nu stiu unde sa ma duc, stiu ca se va inrautati din ce in ce mai tare. Daca ma duc la o clinica de dermatologie din Bucuresti, cam care ar fi preturile pentru consultatie, tratament si o eventuala interventie? Sunt din sectorul 2, Bucuresti.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| teo530 a răspuns:

Stoarce-l si gata.