| Enh_Robert_1992 a întrebat:

Salut mi-a iesit un fel de cos cat o boaba de fasole intre ochi la inceputul piramidei nazale si s-a umflat si toata zona a devenit rosie inclusiv el s-a si intarit ce e de facut pentru ca am incercat sa il storc si ma doare dar nici nu iese nimic din el?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

Trebuie doar sa aștepți, o sa treacă. Nu are rost sa îl traumatizezi, nu ti le mai stoarce, vrei sa îți rămână urme?

1 răspuns:
| Iuliana_Andreea_1996 a răspuns:

S-ar putea sa fie un furung!
Am avut si eu pe coapsa si mi-a ramas putin semn.
Uita-te pe google pentru mai multe detalii.