| anonim_4396 a întrebat:

Salut, mi-am rupt din greșală o aliniat, mica.
Tin sa spun ca nu mi-a curs sânge, sa făcut scoarță.
Am dezinfectat cu alcool sanitar, nu pot sa merg la un medic sau ceva de genul, mii o frica.
Repet, nu mi-a curs sânge sau ceva de genul, si sa făcut scoarță.
Ce e de făcut?
Multumesc din suflet

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Https://ibb.co/k0LOqm

Este cancerigena?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Https://ibb.co/k0LOqm
Este cancerigenă?

| Cbmc0Cris a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu avem noi de unde sa stim daca este cancerigena sau nu, cel mai bine este sa consulti un medic.

| AdrianLvs a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa consulti un medic, deoacere alunitele pot fi cancerigene.Multa bafta!